Ofertă acceptată Cumpărare directă

autoturism ford

Număr anunț
DA21952323
Autoritate contractantă
U.M. 0854 Falticeni (CUI 4244679)
Furnizor / câștigător
ATI MOTORS HOLDING SRL (CUI RO15903511)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
98.133,68 RON
Valoare atribuită
98.133,68 RON
Data publicării
05.12.2018 11:12
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 14:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

98.133,68 RON

din 98.133,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.