Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Perie de maturat stradal Rabaud Supernet 2100 A
- Număr anunț
- DA21945467
- Autoritate contractantă
- COMUNA ALUNIS (CUI 2843388)
- Furnizor / câștigător
- MECOMAG H.V. SRL (CUI RO26100062)
- Cod CPV
- 34921100-0 · Masini de maturat strazile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.793 RON
- Valoare atribuită
- 16.793 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 16:18
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 09:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.793 RON
din 16.793 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro