Ofertă acceptată Cumpărare directă

Informare si publicitate "Cresterea eficentei energetice a bl. 13A, str. M. Eminescu" cod SMIS117065

Număr anunț
DA21890856
Autoritate contractantă
Municipiul Deva (CUI 4374393)
Furnizor / câștigător
LEMINGS SRL (CUI RO12039551)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.392 RON
Valoare atribuită
2.392 RON
Data publicării
28.11.2018 13:39
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.392 RON

din 2.392 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.