Ofertă refuzată Cumpărare directă

STINGATOR CU PULBERE TIP P6

Număr anunț
DA21947316
Autoritate contractantă
Directia Fiscala Brasov (CUI 14929823)
Furnizor / câștigător
TEHNOSTING ECHIPAMENTE SRL (CUI RO14552307)
Cod CPV
35111300-8 · Extinctoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.105 RON
Valoare finală
1.275 RON
Data publicării
05.12.2018 08:41
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 11:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.