Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu mentenanta sistem alarmare si sistem control acces

Număr anunț
DA21942194
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.134 (CUI 33327743)
Furnizor / câștigător
SYSTEC SECURITY SRL (CUI 34332586)
Cod CPV
35125000-6 · Sisteme de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,10 RON
Valoare atribuită
252,10 RON
Data publicării
04.12.2018 14:27
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,10 RON

din 252,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.