Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dezinfectant maini Soft Care Des E 1.3 L
- Număr anunț
- DA21954199
- Autoritate contractantă
- Directia de Asistenta Sociala Dorohoi (CUI 4392462)
- Furnizor / câștigător
- CRIANCEZ SRL (CUI RO27589880)
- Cod CPV
- 33741300-9 · Dezinfectant pentru maini (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 188 RON
- Valoare atribuită
- 188 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 12:09
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 12:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
188 RON
din 188 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro