Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PASTA MAINI EURO DERM - 240 buc.
- Număr anunț
- DA21953668
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI RO4204259)
- Furnizor / câștigător
- FLORDAN COM SRL (CUI RO7961244)
- Cod CPV
- 33711900-6 · Sapun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.224 RON
- Valoare atribuită
- 1.224 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 11:54
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.224 RON
din 1.224 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro