Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale igienice

Număr anunț
DA21951311
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Bolyai Farkas (CUI 4323560)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI RO3563696)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
97,23 RON
Valoare atribuită
97,23 RON
Data publicării
05.12.2018 10:46
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

97,23 RON

din 97,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.