Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MINGI TENIS DUNLOP FORT CLAY COURT 4MINGI /CUTIE
- Număr anunț
- DA21942187
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
- Furnizor / câștigător
- RENAMED FARMA SRL (CUI RO6488777)
- Cod CPV
- 37452710-1 · Mingi de tenis (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 363,06 RON
- Valoare atribuită
- 363,06 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 14:27
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 14:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
363,06 RON
din 363,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro