Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de înhumare a persoanelor fără aparținători
- Număr anunț
- DA21924609
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
- Furnizor / câștigător
- VILI FUNERAR SRL (CUI 1213694)
- Cod CPV
- 98371110-8 · Servicii de inhumare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.300 RON
- Valoare atribuită
- 22.300 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 14:15
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 09:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22.300 RON
din 22.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro