Ofertă acceptată
Cumpărare directă
WD WDBWLG0020HBK-EESN2TB, WD EXTERN, ELEMENTS EDITION 3,5
- Număr anunț
- DA21943968
- Autoritate contractantă
- ATENEUL POPULAR "MR.GH.PASTIA" FOCSANI (CUI 4410569)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT SERVICE SRL (CUI 15185268)
- Cod CPV
- 39173000-5 · Unitati de stocare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 378,15 RON
- Valoare atribuită
- 378,15 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 15:14
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 15:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
378,15 RON
din 378,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro