Ofertă acceptată Cumpărare directă

Policarbonat 4 (2*6) CLAR

Număr anunț
DA21940075
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TRAIAN (CUI 29484693)
Furnizor / câștigător
CIPCOS MAR COMPLEX SRL (CUI RO6215297)
Cod CPV
39299200-6 · Sticla securit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
153,43 RON
Valoare atribuită
153,43 RON
Data publicării
04.12.2018 13:35
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 13:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

153,43 RON

din 153,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.