Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRUSA STANDARD SUBSTANTE PSIHOACTIVE (DROGURI), AVIZATA CSML conf Ordin 277 / 2015

Număr anunț
DA21935380
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
Furnizor / câștigător
ALPHA HIPOMED SRL (CUI RO30051812)
Cod CPV
33954000-2 · Truse de colectare de probe biologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
787,50 RON
Valoare atribuită
787,50 RON
Data publicării
04.12.2018 11:27
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

787,50 RON

din 787,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.