Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet eletrocasnice

Număr anunț
DA21942547
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "ORSOLYA" ORADEA (CUI 12548920)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39710000-2 · Aparate electrice de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.410,84 RON
Valoare atribuită
2.410,84 RON
Data publicării
04.12.2018 14:36
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 14:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.410,84 RON

din 2.410,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.