Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE DE MATERIALE DEN INTRETINERE

Număr anunț
DA21955989
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Tulcea (CUI 4705497)
Furnizor / câștigător
ELECTRO - SANITAS S.R.L. (CUI RO2649285)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18,48 RON
Valoare atribuită
18,48 RON
Data publicării
05.12.2018 12:59
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18,48 RON

din 18,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.