Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale de intretinere si reparatii

Număr anunț
DA21952802
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Vasile Cristoforeanu (CUI 24630658)
Furnizor / câștigător
NOUA TEI COM SRL (CUI RO5638078)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
505,46 RON
Valoare atribuită
505,46 RON
Data publicării
05.12.2018 11:29
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 11:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

505,46 RON

din 505,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.