Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet servicii postale, prelungire contract pentru perioada ianuarie-aprilie 2019

Număr anunț
DA21950255
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII OLT (CUI 13603453)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Cod CPV
64110000-0 · Servicii postale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.667 RON
Valoare atribuită
28.667 RON
Data publicării
05.12.2018 10:17
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.667 RON

din 28.667 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.