Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Asistenta pentru actualizare si dezvoltare Sistem Control Intern Managerial - OSGG 600/2018 - UATC
- Număr anunț
- DA21939903
- Autoritate contractantă
- Gradinita de Copii Nr.236 (CUI 4340218)
- Furnizor / câștigător
- VIVA CONTROL S.R.L. (CUI 34166840)
- Cod CPV
- 79420000-4 · Servicii conexe managementului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.781,51 RON
- Valoare atribuită
- 3.781,51 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 13:30
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 13:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.781,51 RON
din 3.781,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro