- Număr anunț
- DA21939334
- Autoritate contractantă
- TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI RO10622337)
- Furnizor / câștigător
- INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI RO24195562)
- Cod CPV
- 42123000-7 · Compresoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 142,15 RON
- Valoare atribuită
- 142,15 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 13:16
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 13:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
142,15 RON
din 142,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro