Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet diverse articole

Număr anunț
DA21954931
Autoritate contractantă
Primaria comunei Patulele (CUI 6140720)
Furnizor / câștigător
ANGHEL I. MIOARA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 32639232)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.996 RON
Valoare atribuită
2.996 RON
Data publicării
05.12.2018 12:31
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.996 RON

din 2.996 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.