Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE PENTRU SCOALA

Număr anunț
DA21951826
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 ORASENI DEAL (CUI 23578071)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
516,72 RON
Valoare atribuită
516,72 RON
Data publicării
05.12.2018 11:00
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 12:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

516,72 RON

din 516,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.