Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet Igiena Conform Anunt ADV1052069
- Număr anunț
- DA21948764
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL BEETHOVEN (CUI 4941412)
- Furnizor / câștigător
- SANIT-CHIMIC SRL (CUI 27657798)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.607,34 RON
- Valoare atribuită
- 4.607,34 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 09:35
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 10:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.607,34 RON
din 4.607,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro