Ofertă acceptată Cumpărare directă

CHE SOL.PARB.IARNA-30C 5L

Număr anunț
DA21941594
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA PERSOANELOR BRAILA (CUI 17438901)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15,10 RON
Valoare atribuită
15,10 RON
Data publicării
04.12.2018 14:11
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 14:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15,10 RON

din 15,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.