Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Black & Decker - BXVC30PDE - Aspirator umed-uscat, 1600 W, 204 mbar, 30 l
- Număr anunț
- DA21936473
- Autoritate contractantă
- ORASUL MILISAUTI (CUI 4326973)
- Furnizor / câștigător
- WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
- Cod CPV
- 42999100-6 · Aspiratoare, altele decat cele de uz casnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 352,16 RON
- Valoare atribuită
- 352,16 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 11:58
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
352,16 RON
din 352,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro