Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Betoniera mobila
- Număr anunț
- DA21920985
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA ASIGURARE LOGISTICA INTEGRATA (CUI 4267060)
- Furnizor / câștigător
- TECHNO PRO SRL (CUI RO11430542)
- Cod CPV
- 42996400-8 · Dispozitive de amestecare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.537 RON
- Valoare atribuită
- 4.537 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 12:31
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 12:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.537 RON
din 4.537 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro