Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dry Bath standard 1 block
- Număr anunț
- DA21941210
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE BIOLOGIE BUCURESTI (CUI 4183326)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
- Cod CPV
- 42943000-8 · Bai termostatice si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.760 RON
- Valoare atribuită
- 1.760 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 14:02
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 14:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.760 RON
din 1.760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro