Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire

Număr anunț
DA21957191
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "ING. GHEORGHE PANCULESCU", ORASUL VALENII DE MUNTE (CUI 29055349)
Furnizor / câștigător
PRAHOVEANA FOREST SRL (CUI RO22585925)
Cod CPV
44115200-1 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184,03 RON
Valoare atribuită
184,03 RON
Data publicării
05.12.2018 13:35
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 15:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184,03 RON

din 184,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.