- Număr anunț
- DA21947561
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA IEREMIA IRIMESCU BRUSTURI (CUI 17197617)
- Furnizor / câștigător
- DRAGANESCU TRUST SRL (CUI RO5829337)
- Cod CPV
- 44172000-6 · Folii (constructii) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 283,50 RON
- Valoare atribuită
- 283,50 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 08:52
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
283,50 RON
din 283,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro