Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale intretinere
- Număr anunț
- DA21944158
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- BAZA DE APROVIZIONARE-DESFACERE B.A.D. SA (CUI RO13569602)
- Cod CPV
- 44171000-9 · Placi (constructii) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 637,80 RON
- Valoare atribuită
- 637,80 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 15:21
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 13:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
637,80 RON
din 637,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro