Ofertă acceptată Cumpărare directă

AMENAJARE PARC COMUNA BUTOIESTI ,SAT ARGINESTI JUD.MEHEDINTI

Număr anunț
DA21934062
Autoritate contractantă
Comuna Butoiesti (CUI 8033356)
Furnizor / câștigător
M ŞI B COMPANI SRL (CUI 19056479)
Cod CPV
45262600-7 · Diverse lucrari specializate de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
301.950,02 RON
Valoare atribuită
301.950,02 RON
Data publicării
04.12.2018 10:51
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

301.950,02 RON

din 301.950,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.