Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piatra polizor Makita 205x19x15,88
- Număr anunț
- DA21943914
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI RO2664676)
- Furnizor / câștigător
- 4M PROTECŢIE SERV SRL (CUI RO17155999)
- Cod CPV
- 14810000-2 · Produse abrazive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168 RON
- Valoare atribuită
- 168 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 15:13
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 15:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
168 RON
din 168 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro