Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Piatra abraziva 300x32-32
- Număr anunț
- DA21926231
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 01405- MUNCELU DE SUS (CUI 4701347)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 14811200-1 · Pietre de polizat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 274,20 RON
- Valoare finală
- 274,20 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 15:01
- Data finalizării
- 05.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.