Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reconditionare mobilier scolar

Număr anunț
DA21952066
Autoritate contractantă
Scoala Boloni Farkas Belin (CUI 13647891)
Furnizor / câștigător
NÉMETH F. LÁSZLÓ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 39557857)
Cod CPV
50850000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a mobilierului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.400 RON
Valoare atribuită
10.400 RON
Data publicării
05.12.2018 11:06
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 14:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.400 RON

din 10.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.