Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de prelucrare dosare suplimentare Scoala Barsau

Număr anunț
DA21936489
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BARSAU DE SUS (CUI 17357270)
Furnizor / câștigător
DEPOZITUL ARHIVELE TRANSILVANIA SRL (CUI 34381953)
Cod CPV
79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.951,68 RON
Valoare atribuită
10.951,68 RON
Data publicării
04.12.2018 11:58
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.951,68 RON

din 10.951,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.