Ofertă acceptată Cumpărare directă

Telefon DECT fara fir Panasonic KX-TG6811FXB cu Caller ID

Număr anunț
DA21951093
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
Furnizor / câștigător
OMICRON SERVICE SRL (CUI 13510222)
Cod CPV
32552110-1 · Telefoane fara fir (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,10 RON
Valoare atribuită
252,10 RON
Data publicării
05.12.2018 10:40
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,10 RON

din 252,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.