Ofertă acceptată Cumpărare directă

10 HORECA SEL SACI MENAJ 240L

Număr anunț
DA21946610
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC "HENRI COANDA" TIMISOARA (CUI 4605587)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,10 RON
Valoare atribuită
168,10 RON
Data publicării
05.12.2018 07:35
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 09:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,10 RON

din 168,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.