Ofertă acceptată Cumpărare directă

Videoproiector OPTOMA S331, DLP 3D, SVGA 800x 600, 3200 lumeni,22.000:1,lampa 8000 ore Eco, HDMI, MH

Număr anunț
DA21950326
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02433 Bucuresti (CUI 4382566)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.182 RON
Valoare atribuită
1.182 RON
Data publicării
05.12.2018 10:19
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.182 RON

din 1.182 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.