Ofertă acceptată Cumpărare directă

Decolmatare / Curatare Văi si Canale

Număr anunț
DA21948118
Autoritate contractantă
ORASUL NASAUD (CUI 4347887)
Furnizor / câștigător
IONES-SACIS-SERV SRL (CUI RO4079911)
Cod CPV
90470000-2 · Servicii de curatare a canalelor de ape reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.459,96 RON
Valoare atribuită
48.459,96 RON
Data publicării
05.12.2018 09:13
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 15:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.459,96 RON

din 48.459,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.