Ofertă acceptată Cumpărare directă

Electrod forma L, izolatie ceramica L330mm

Număr anunț
DA21955816
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI RO10188824)
Cod CPV
31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.220,90 RON
Valoare atribuită
1.220,90 RON
Data publicării
05.12.2018 12:54
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 13:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.220,90 RON

din 1.220,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.