Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dotarea cu centrala termica a sediului Primariei Comunei Bod-CENTRALA TERMICA VITODENS 200-60 KW

Număr anunț
DA21953607
Autoritate contractantă
COMUNA BOD (CUI 4777213)
Furnizor / câștigător
TRISERV INSTAL SRL (CUI 18827885)
Cod CPV
39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.908 RON
Valoare atribuită
18.908 RON
Data publicării
05.12.2018 11:52
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.908 RON

din 18.908 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.