Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aer conditionat cu inverter VORTEX A1218FA, 12.000 BTU, A++, kit inclus
- Număr anunț
- DA21952794
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara nr. 01969 -Campia Turzii (CUI 4349047)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.991,20 RON
- Valoare atribuită
- 6.991,20 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 11:29
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 12:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.991,20 RON
din 6.991,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro