Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistenta pentru actualizarea si dezvoltarea SCIM si CEAC, asistenta implementare GDPR

Număr anunț
DA21955613
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN TRUSCA (CUI 28987514)
Furnizor / câștigător
VIVA CONTROL S.R.L. (CUI 34166840)
Cod CPV
79420000-4 · Servicii conexe managementului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.042,01 RON
Valoare atribuită
5.042,01 RON
Data publicării
05.12.2018 12:48
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 12:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.042,01 RON

din 5.042,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.