Ofertă acceptată Cumpărare directă

SACI POLIETILENA 40 L SI CUTII PLASTIC DESEURI MEDICALE 5 L

Număr anunț
DA21952039
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
Furnizor / câștigător
MONDECO SRL (CUI RO13800021)
Cod CPV
44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
570 RON
Valoare atribuită
570 RON
Data publicării
05.12.2018 11:05
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

570 RON

din 570 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.