Atribuită Anunț de participare

Proiectare si executie pentru “REABILITARE SI SI MODERNIZARE DISPENSAR UMAN DIN LOCALITATEA BUHALNITA, COMUNA CEPLENITA, JUDETUL IASI” 71322000-1 - Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2) 45000000-7 - Lucrari de constructii (Rev.2)

Număr anunț
SCN1015317
Autoritate contractantă
COMUNA CEPLENITA (CUI 4541246)
Furnizor / câștigător
DH-INVEST SRL (CUI 35873466)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
409.420 RON
Valoare atribuită
599.780,66 RON
Data publicării
07.09.2018 11:03
Anunț de atribuire
SCNA1007887
Termen limită
27.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1001050

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
DH-INVEST SRL CUI RO35873466
Asociați 1
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1

Valoare atribuită

599.780,66 RON

din 409.420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.