Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Execuţie lucrări pentru proiectul „REABILITARE SCOALA GIMNAZIALA CLASELE I-VIII, COM. CRANGU, JUD. TELEORMAN”
- Număr anunț
- SCN1015283
- Autoritate contractantă
- Comuna Crangu (CUI 4568594)
- Furnizor / câștigător
- CRISTIŢĂ SRL (CUI 17348825)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 741.536 RON
- Valoare atribuită
- 740.270,92 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 07.09.2018 10:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1010810
- Termen limită
- 01.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1022670
Documente
Documentația de atribuire
- 2.Formulare E Crangu.docx.p7s
- 3.CS-E - Crangu.pdf.p7s
- 4.Clauze contractuale Crangu.pdf.p7s
- Coperta.pdf.p7s
- FisaDate_DF1022670.pdf
- grafic investitie.pdf.p7s
- Lista semnaturi.pdf.p7s
- Proiect tehnic parte desenata.rar.p7s
- Proiect tehnic parte scrisa vol 1.pdf.p7s
- Proiect tehnic parte scrisa vol 2.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CRISTIŢĂ SRL CUI RO 17348825
Oferta 2
Individuala
Ofertant
GENERAL INVEST SRL CUI RO 24445804
Oferta 3
Individuala
Ofertant
POT CONSTRUCT PROJECT MANAGEMENT SRL CUI RO37151010
Valoare atribuită
740.270,92 RON
din 741.536 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.265,08 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.