Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,2% sub estimat
Proiectarea și Executarea lucrărilor pentru investiția Extinderea sistemului de iluminat public în comuna Mahmudia, judeţul Tulcea
- Număr anunț
- SCN1015306
- Autoritate contractantă
- Comuna Mahmudia (CUI 4794060)
- Furnizor / câștigător
- FLASH LIGHTING SERVICES SA (CUI 13845929)
- Cod CPV
- 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.074.281,08 RON
- Valoare atribuită
- 975.428,80 RON 9,2% sub estimat
- Data publicării
- 07.09.2018 09:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1007232
- Termen limită
- 08.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1022582
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_PTH+lucrari+dotari - Iluminat Mahmudia.docx.p7s
- CONTUR STUDIAT.dxf.p7s
- Coordonate Stereo 1970 Retele Mahmudia (2).xlsx.p7s
- cu +avize.pdf.p7s
- draft contract lucrari iluminat.docx.p7s
- FisaDate_DF1022582.pdf
- Formulare Fise tehnice F 5.pdf.p7s
- Formulare procedura.docx.p7s
- Indicatori.pdf.p7s
- inventar coordonate.dwg.p7s
- p2.pdf.p7s
- p3.pdf.p7s
- p4.pdf.p7s
- PLAN 3 STRAZI MAHMUDIA.dwg.p7s
- plan incadrare zona.pdf.p7s
- SF MAHMUDIA complet pt licitatie.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FLASH LIGHTING SERVICES SA CUI RO 13845929
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ELECTRICA RACORD INSTAL SRL CUI 32621960
Valoare atribuită
975.428,80 RON
din 1.074.281,08 RON estimat
9,2%
Adjudecat la 90,8% din estimat · economie 98.852,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.