Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipament protectie pentru personal sanitar - Cresa

Număr anunț
DA21954744
Autoritate contractantă
Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
Furnizor / câștigător
TAG GRUP SRL (CUI RO16316000)
Cod CPV
33199000-1 · Imbracaminte pentru personalul medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.710,05 RON
Valoare atribuită
2.710,05 RON
Data publicării
05.12.2018 12:25
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.710,05 RON

din 2.710,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.