Atribuită
Anunț de participare
Servicii de proiectare tehnica si asistenta din partea proiectantului pentru obiectivul „Construire şi dotare aşezământ cultural în Comuna Aroneanu, judeţul Iaşi”
- Număr anunț
- SCN1015291
- Autoritate contractantă
- COMUNA ARONEANU (CUI 4540038)
- Furnizor / câștigător
- DCI CONSPROIECT S.R.L. (CUI 38781545)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 54.364 RON
- Valoare atribuită
- 54.364 RON
- Data publicării
- 07.09.2018 08:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1008898
- Termen limită
- 26.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1022447
Documente
Documentația de atribuire
- 3. C.U..pdf.p7s
- 4. Avize si acorduri.pdf.p7s
- 4. draft contract CNI (1) (2).docx.p7s
- 5. SECTIUNEA SERVICII (3).doc.p7s
- 5. Studiu geotehnic.pdf.p7s
- 6. Studiu topo.pdf.p7s
- 7.1. SF - parte scrisa.pdf.p7s
- 7.3. SF - parte scrisa.pdf.p7s
- 7.4. SF - antemasuratori.pdf.p7s
- 7.5. SF - parte desenata.pdf.p7s
- 8. Expertiza tehnica.pdf.p7s
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1022447.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
DCI CONSPROIECT S.R.L. CUI 38781545
Valoare atribuită
54.364 RON
din 54.364 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro