Ofertă acceptată Cumpărare directă

HINRIDUR ALBASTRU-gips clasa III 25kg-100824

Număr anunț
DA21928998
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
MEDIDENT EXIM SRL (CUI RO11105860)
Cod CPV
44921100-3 · Ghips (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.730,25 RON
Valoare atribuită
4.730,25 RON
Data publicării
04.12.2018 03:07
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 11:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.730,25 RON

din 4.730,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.