Ofertă acceptată Cumpărare directă

BRAZI NATURALI

Număr anunț
DA21965746
Autoritate contractantă
Penitenciarul Oradea (CUI RO23782682)
Furnizor / câștigător
NETSZIN S.R.L. (CUI 33253484)
Cod CPV
03121100-6 · Plante vii, bulbi, radacini, butasi si altoaie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.405 RON
Valoare atribuită
1.405 RON
Data publicării
06.12.2018 09:34
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 11:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.405 RON

din 1.405 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.